Relax

Relax na Zemplínskej širave

Zemplínska šírava je ideálnym miestom pre aktívny oddych, relax i zábavu. Každý si nájde to, čo mu najviac vyhovuje k tomu aby načerpal nové sily a pozitívnu energiu. Hotel Granit Zemplínska šírava *** sa nachádza priamo v rekreačnej oblasti, preto je obľúbeným a vyhľadávaným miestom najmä v letných mesiacoch. Hotel poskytuje pre ubytovaných hostí možnosti na posedenie, šport aj odpočinok. Atraktivitou je krytý plavecký bazén, posilňovňa, sauny. Večerné posedenie v kavianičke na terase pri západe slnka a s výhľadom na slovenské more je najromantickejším momentom dňa.

Knižnica

Kniha je kľúč k minulosti, prítomnosti a budúcnosti, je teda kľúčom k múdrosti. Pozývame vás do našej knižnice posedieť si v príjemnej komornej atmosfére a pri šálke dobrej kávy načerpať múdrosť, zrelaxovať a uvoľniť sa od stresu. Spoločnosť vám budú robiť tí najlepší spoločníci, ako sa o knihách pravdivo hovorí. Vybrať si môžete z bohatej ponuky knižných titulov, autorov a žánrov.

„Knihy sú pre ľudí tým, čím sú pre vtákov krídla.“
John Ruskin

Stolný tenis

Súčasťou hotela je aj stolnotenisová miestnosť. K dispozícii sú dva stolnotenisové stoly, rakety a loptičky zapožičiavame na recepcii hotela.


Stolný futbal

Hostia sa môžu zabaviť a relaxovať pri stolnom futbale.


Biliard

Klienti si môžu oddýchnuť pri „partičke“ biliardu s výhľadom na záliv.

Horský bicykel

Hotel zapožičiava bicykle pre záujemcov (klientov), ktorí si chcú pozrieť okolie a urobiť si výlety do prírody.

Zemplínska šírava – okrem aktivít, spojených s vodou – ponúka záujemcom i hustú sieť peších turistických trás a cyklotrás, ďalej možnosť jazdenia na koňoch, spoznávania historických pamiatok, návštev múzeí, kultúrnych či spoločenských podujatí, neďaleko sa nachádza Tokajská vinná cesta.

Posilňovňa

Fitness – to je životný štýl, zdravie, duševná pohoda, schopnosť telesne pracovať, pohybovať sa, pomáha budovať svalovú hmotu, spevňuje základný svalový skelet a formuje celú postavu. Je to taktiež prevencia mnohých chronických ochorení, ktoré sú výsledkom zlého životného štýlu, alebo starnutia.

Cvičenie vo fitness má mnoho výhod – predovšetkým je na vás, aké si určíte záťaže, časové úseky a tempo. Nemusíte sa na nikoho obzerať a cvičiť len podľa seba tak, aby bol pre vás pohyb príjemný a zároveň, aby ste pri tom mohli zrelaxovať myseľ, odbúrať stres a zvýšiť si hladinu hormónov šťastia - endorfínov.
Developed by Madviso.